Iedere maand stellen we een Vriend van de Kinderboerderij voor aan Sint-Oedenrode en omstreken. In deze editie Paul van Rooij. Je zou hem bijna een ‘kind van het park’ kunnen noemen, al ziet hij die term niet zo zitten. Paul is wel erg nauw betrokken bij Kinderboerderij Kienehoeve, vooral als ondernemer.
Vriend: Uitjesrooi
Eigenaar: Paul van Rooij
Er prijkt een mooi logo op je borst van Uitjesrooi. Kan je daar meer over vertellen?
“Vanaf januari bestaan we drie jaar. We verzorgen groepsactiviteiten voor bijvoorbeeld bedrijven of vriendengroepen. Binnenkort komen we met iets nieuws: Expeditie de Kienehoef. Daarover maken we snel meer bekend! Inmiddels zijn we ook gegroeid door de overname van Tapastour. Dat zijn fietsroutes door de regio in combinatie met lekkere tapas.”
Wat is je band met de kinderboerderij?
“Ik ben hier heel dichtbij geboren en kwam er dan ook als kind erg vaak. Ik weet nog dat ik hier was met mijn opa uit Den Bosch. Hij werd toen door een gans gebeten, haha! De laatste jaren heb ik Kinderboerderij Kienehoeve op een positieve manier zien veranderen. Van hoge hekken tot veel meer openheid: een plek voor iedereen.”
Wat is zakelijk je connectie met deze plek?
“Ik verzorg de marketing voor het hele Streekpark. Van De Helden van Kien tot en met de kinderboerderij. Zo heb ik onder andere de infoborden bij de dieren ontworpen. Wat ik mooi vind, is dat we vaak vragen krijgen over wat de parkeer- en entreekosten zijn. Dat is dus helemaal niks. Geweldig toch?!”
Wil jij ook vriend worden van Kinderboerderij Kienehoeve om op die manier wat te betekenen? Ga dan naar DEZE LINK en meld je aan.
Vind ons in het hartje van Noord-Brabant, bij het rustige Sint-Oedenrode. Streekpark Kienehoef ligt op een ideale plek, op een steenworpafstand van het gezellige 's-Hertogenbosch en het innovatieve Eindhoven.